Hakkımızda

Bonavias markası 2021 yılında Santral Grup şirketinin en gözde markası olarak Denizli şehrinde kuruldu. Markanın sloganı olan “Şehrin Yıldızı” Kelimesinden ilham alınarak açılacak her şubede hedef “Şehrin Yıldızı” olmaktır!

Bonavias olarak prensibimiz - restoranımızdaki ürünlerin tadını damağınızda bıraktıracak kadar güzel olmasının yanında gözünüze hitap eden sunumlarımız, gönülleri fethedecek tat ve mağaza görselliğimiz ile sosyalleşmenin, eğlenceli vakit geçirip, zamanın nasıl geçtiğini anlamayacağınız bir serüvene çıkarmaktır.

DUYULARLA VE KÜÇÜK BİR TARİF DEFTERİYLE MÜKEMMELE ULAŞAN ÇİKOLATA
Octaaf'ın gizli çikolata tarifleri gittikçe mükemmelleştirildi, her yeni çikolata üreticisi kuşağı bir öncekini aşıyordu. Malzeme listesinden başka söze ihtiyaçları yoktu, bütün duyularını kullanarak çikolatayla “anlaşabiliyorlardı”. Konç makinelerindeki çikolatayı gözlemliyor, oradan gerçek anlamda mükemmel bir şekilde çıkmasını sağlıyorlardı. Çikolata ustalarımız bugün de bütün duyularını birden kullanır. 1935’ten kalma, elle yazılmış nadide bir tarif “sütlü çikolata tarifi n°845” diye geçmektedir ve bugün de hâlâ şefler ile çikolata ustalarının tercihi olan formülü içerir.

ÇEKİRDEKTEN ÇİKOLATAYA ATÖLYELERLE SEVİNCİ YAYGINLAŞTIRALIM
Simgeleşmiş Callebaut lezzetinin kaynağı nedir? İşte tüm şubelerimizde hizmet veren şefler ve çikolata ustalarıyla bunu paylaşıyoruz. Çekirdekten çikolataya derslerimizde Callebaut’ın usta çikolata yapımcıları kakao çekirdeklerinin değişik tatları, fermantasyon, harmanlama, çekirdek kavurma, konçlama ve daha birçok konuda bilgilerini paylaşıyor.

2021 yılından beri Gerçek Belçika Çikolatası olan Barry Callebaut birlikteliğimiz her gün dahada büyüyor. Yerelden ülkeye, ülkeden dünyaya yayılan iş birliğimizi daima koruyarak misafirlerimize gerçek çikolata deneyimi yaşatmaktan keyif duyuyoruz!